Náš tým

anička2

Anna

Vystudovala jsem SŠ, obor Management a turismus a poté jsem odjela do Londýna studovat angličtinu. Ačkoliv jsem se dětem ráda věnovala vždycky (vedla jsem několik kroužků a ve volném čase děti hlídala), v tom, že chci s dětmi pracovat mě utvrdilo až soužití a zážitky s mou dcerou. Celý život se ráda věnuji kreativním činnostem a taky si jimi přivydělávám. Absolvovala jsem několik kurzů o rodičovství a výchově, ale ráda bych si doplnila vzdělání odborným studiem. Láskyplná a přátelská atmosféra v Cestičce přesně odpovídá mé představě o prostředí, v němž by měly děti vyrůstat.

***

„Věřím tomu, že každé dítě je jedinečná osobnost a je třeba k němu takto přistupovat. Užívám si jejich styl komunikace a baví mě sledovat jejich způsob vnímání světa a běžného života.

urava

Eliška

Vystudovala jsem Evangelickou akademii obor Sociálně správní / Vychovatelství. Díky mému vzdělání jsem měla možnost pracovat s dětmi v Dětských Domovech, Speciálních Základních školách, i v denních stacionářích zaměřených na děti s handicapem. Do června 2018 jsem  pracovala na plný úvazek v DD Pštrosova na Praze 1. Má práce spočívala především v komunikaci s cizojazyčnými dětmi.  V Cestičce jsem začala pracovat ještě v době, kdy jsem byla na rodičovské dovolené. Mé srdce tam zůstalo a tak  jsem se od července 2018 stala její součástí na plný úvazek.

V Cestičce se každé dítě cítí býti výjimečné.

***

Děti jsou pro mě neuvěřitelný zdroj energie. Nedokážu si představit jinou práci, kde odcházíte domů s úsměvem na rtech. Každý den je jiný, díky dětské originalitě, individualitě a opravdovosti.  Děti jsou pro mě jednou z nejdůležitějších hodnot.“